Tuoteasiantuntijamme

NOVASOL talonomistajana sinun palveluksessasi on paikallinen tuoteasiantuntija, joka auttaa sinua onnistumaan vuokrauksessa mahdollisimman hyvin.

Mitä tuoteasiantuntijasi tekee?

Kumppanuuden aluksi tuoteasiantuntijasi vierailee loma-asunnollasi ja kertoo lisää siitä, mitä vuokraaminen pitää sisällään. Hän ottaa myös kuvat mökistäsi ja kirjaa kaikki ne loma-asunnon ominaisuudet, joita käytetään sen markkinoinnissa. Hän vastaa myös kaikkiin kysymyksiin, joita sinulla on vuokraukseen liittyen. 

Tuoteasiantuntijasi varmistaa, että loma-asuntosi hinnoitellaan kilpailukykyisesti, perustuen kokemumukseemma ja asiantuntemukseemme joka on rakentunut yli 50 vuoden aikana. Tuoteasiantuntija myös opastaa sinua saavuttamaan paremman hinnan, korkeamman vuokrausasteen ja parantamaan asiakastyytyväisyyttä.

Täältä löydät paikallisen tuoteasiantuntijasi yhteystiedot
Etelä-Savo

Antti Luukkonen
Puh. 044 365 1796
antti.luukkonen@novasol.com

Etelä-Karjala

Jane Partinen
Puh. 050 380 8564
jane.partinen@novasol.com

Häme

Risto Pasanen
Puh. 045 695 2495
risto.pasanen@novasol.com

Kymenlaakso

Jane Partinen
Puh. 050 380 8564
jane.partinen@novasol.com

Lappi

Esa Liukka
Puh. 050 494 5936
esa.liukka@novasol.com

Talvikaudella

Pirkanmaa

Risto Pasanen
Puh. 045 695 2495
risto.pasanen@novasol.com

Pohjanmaa

Kristian Hölsö
Puh. 041 507 8866
kristian.holso@novasol.com

Pohjois-Karjala

Sallamari Siitonen
Puh. 040 739 4560
sallamari.siitonen@novasol.com

Pohjois-Savo

Teija Kemppi
Puh. 0500 404 330
teija.kemppi@novasol.com